Львів’яни ANIMA BAND презентували кліп на пісню «Зоря»

І це один з найкрасивіших виднограїв цього року!
ANIMA BAND гурт ANIMA Аніма гурт Аніма Зоря відео кліп
Фото: скриншот з кліпу.

Попрок-гурт ANIMA BAND оприлюднив виднгограй на свій весняний сингл «Зоря».

«У композиції “Зоря” закладено символічний образ до людей, яких ми цінуємо у свому житті, людей які приносять світло у наше життя та наповнюють його змістом. Не важливо, поруч вони, чи далеко від нас – вони наші “зорі”», – кажуть про екранізовану композицію у таборі львівського колективу.

Сам виднограй було відзнято у мальовничих місцинах Ісландії, що додає йому особливої атмосферності.

«У цьому виборі [локацій для зйомок] присутній певний символізм, оскільки острів [Ісландія] знаходиться у безпосередній близькості до полярного кола, де найкраще споглядати полярне зоряне сяйво. Оскільки узимку клімат цієї країни є доволі суворим, зйомки проводили на початку літа у кількох відомих локаціях, таких як Пляж Рейнісф’яра, Йокюльсарлон, Стоккнесс та інших», – повідомляють у прес-службі колективу.

Самі ж музиканти додають, що цим відеокліпом вони прагнули передати чистоту неурбанізованих людиною місць, створених природою та красу острова, що заворожує величчю льодовиків, вулканів, гейзерів та чорних піщаних пляжів, «де так так багато свободи та дикого життя природи».

Відеокліп «Зоря»:

Нагадаємо, наприкінці січня відбулася прем’єра виднограю на пісню «Вірила» гурту Антитіла, який було відзнято у мальовничих місцинах Португалії.

За матеріалами: прес-служби MVUA

Один коментар “Львів’яни ANIMA BAND презентували кліп на пісню «Зоря»

  1. Композиція і Голос !!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍✌Чарівно ! Супер !

Comments are closed.