Los Colorados розпочали роботу над новим альбомом

los-colorados-anons-rostyslav-fuk-frost-magnetic-records-oleg-petryshyn
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Dana Grebenyovska

«Тетильківецькі лабухи», як самі себе називають музиканти гурту Los Colorados, приступили до запису нового альбому. Щоправда, дату його релізу учасники команди поки не розголошують.

Ростислав Фук, гітарист гурту Los Colorados: «Наразі працюємо над новим альбомом, який в основному буде складатись із власного матеріалу. Тільки почали записуватись на студії Frost Magnetic Records, яка належить басисту гурту Пан Пупец Олегу “Фросту” Морозу. Ми усі є фанатами “пупців” і нарешті доросли до того, щоб насправді почати писатись у патріархів сучасного галицького андеґраунду».

У коментарі MusicInUA Ростислав також повідав, що Los Colorados відразу почали роботу над піснею, «яку ще ніхто не чув на живих виступах».

«Тому для нас це теж певним чином експеримент», – додав музикант.

Зауважимо, що на майбутній платівці можна буде чути нового барабанщика гурту Олега Петришина, який змінив за «кухнею» Лесика Драчука.

Нагадаємо, попередній альбом Los Colorados «Move It!» вийшов на німецькому лейблі Motor Entertainment ще у 2012 році. Цифрову копію цієї платівки наразі можна придбати на Google Play.