Latexfauna випустили «космічний» сингл

У пісні можна почути туби, труби й скрипки, які надають композиції «кіношної епічності».
latexfauna-kosmos-латексфауна-космос-2018-фото
Фото: надане прес-службою гурту / © Андрій Деменюк

Сьогодні, 21 вересня, київський гурт Latexfauna презентував новий сингл під назвою «Kosmos». Трек побачив світ на лейблі MOON Records.

Ліричний герой пісні – космонавт, який відкриває людству нові екзопланети. Однак, на відміну від усіх, хто спускається з корабля, аби оселитися у новому світі, він прямує далі.

«Це ретро-футуристична картина. Чому ретро? Бо ліричний герой прямує до інших галактик на ракеті, що є неможливим з точки зору сучасної космонавтики й фізики. Такий образ пасує фантазіям художників-футуристів 50–60-х років, що зображали дослідників космосу з кулястими акваріумами на голові, а полонених гігантськими мурахами сексуальних дослідниць – в латексі», – коментують нову роботу музиканти.

Як розповів MusicInUA фронтмен колективу Дмитро Зезюлін, правильна ідея для аранжування «космічного» синглу прийшла у день смерті першого астронавта незалежної України.

«Ми довго придумували аранжировку: десь два місяці ми їб*лися з цим треком, бо дуже там сложні гармонії получилися. І от уже навіть одну аранжировку написали. Але потом поняли, шо вона не канає. Ну, не прікольна – і всьо. Вона була дещо ретро. Шось похоже на 50-ті. І ми рішили зробити іншу. Знов довго гралися. А правильна ідея для аранжування прийшла саме в день смерті Леоніда Каденюка. Хоч вір, хоч нє. Але це рілі тру історія. Ми самі ах*єлі», – розповів артист.

Зауважимо, що у пісні, саундпродюсером якої став Антон Дерев’янко, використані оркестрові елементи: туби, труби й скрипки, які надають композиції «кіношної епічності».

Сингл «Kosmos»:

Нагадаємо, 23 листопада Latexfauna зіграють концертну програму «Дивовижні Атлети» у київському клубі Atlas (купити квитки).

До речі, як стало відомо, «Kosmos» буде екранізовано. Попередня ж відеоробота інді-поп-п’ятірки «Lime» побачила світ у жовтні минулого року.

За матеріалами: прес-служби гурту.