Latexfauna презенували другий офіційний кліп

Столична інді-поп-п'ятірка екранізувала свій найсвіжіший сингл «Lime».
Latexfauna Lime відео кліп Олександр Стеколенко
Фото: скриншот з кліпу

Відеографія київського гурту Latexfauna поповнилася другим виднограєм. Кліп на пісню «Lime» побачив світ у вівторок, третього жовтня.

Над відео працювали майстри зі студії NO STARS, а його режисером став Олександр Стеколенко, якому, власне, і належить ідея ролику.

У коментарі MusicInUA фронтмен Latexfauna Діма Зезюлін розповів про ідею кліпу. За його словами, історія, яку ми бачимо на екрані, – «доволі фалоцентрична».

«Мужик дуже много значить для усіх цих красівих тьолочок. Це такі собі сни. Їх сукупність перемішана у один фарш, де пацанчик є основним об’єктом. А, в свою очередь, пацанчик є і основним суб’єктом, який сам заходить у сни цих баришень і неймовірно їх заводить. При чому, він зв’язує їх із флорою…», – говорить музикант.

Вся ця історія, як каже Зезюлін, є символізмом, який «почті не требує логіки, но требує чуств».

«Це алюзії на дуже мудрого мужчину, я б сказав», – додав митець.

Зауважимо, що зйомки кліпу тривали два дні на кількох локаціях, серед яких була навіть закинута вілла багатія.

Відеокліп «Lime»:

До речі, екранізована композиція, яку самі учасники гурту називають «самим нєжним треком, по-настоящому лірічєским», була презентована 20 вересня на лейблі MOON Records.

Нагадаємо, перший кліп Latexfauna на пісню «Surfer» вийшов на початку цієї зими. Він розповідає історію про дивного і доброго мрійника, який шукає вихід із буденності, «носиться зі своєю мрією і ніде не покидає її».

У 2017 році київська інді-п’ятірка окрім «Lime» випустила два сингли. Композиція «Helios» побачила світ у травні.

Цікаво, що на ще одну пісню – «Doslidnytsya» – самі музиканти покладали великі надії.

«Може, іменно після цього трека хоть хтось із нас п’ятьох потіряє дєвствєнность», – жартували учасники формації, коментуючи вихід синглу.

У вересні 2016-го Latexfauna випустили дебютний міні-альбом. Платівка отримала назву «Season One» та містить шість пісень, кожна із яких була випущена окремим синглом.