Lama та Ульмо Три презентували спільний сингл «Любов Починається»

Напередодні Дня закоханих музиканти потішили своїх прихильників романтичною піснею.
Lama Ульмо Три Любов Починається
Фото: надане музикантами.

Днями Наталія Дзеньків (Lama) та Костянтин Шелудько (Ульмо Три) випустили сумісний трек «Любов Починається».

За словами музикантів, інтимна лірика композиції розкриває таємницю вищої любові.

«”Любов Починається” – це ніжна та легка пісня двох романтиків, між якими лише зароджуються почуття. Почуття, які хочеться розділяти тільки між собою, але вони настільки сильні, що ними хочеться поділитись з усім світом. Відчуття того, що ти дістався руками до неба, став частиною всесвіту та отримав найвищу насолоду від кохання», – розповідають про спільну аудіороботу музиканти.

За словами Костянтина, цю пісню він написав однієї ночі, а вже зранку зателефонував Наталї та запропонував заспівати її дуетом.

«Він заспівав її просто під гітару додавши декілька звуків. Свої відчуття я вже не згадаю, але це було щось неземне, космічне, ніби сам всесвіт надиктовув йому мелодію і текст, так, якби я створювала цю пісню. Вона має особливу цінність “без прикрас”, без аранжування, навіть в акустичному звучанні», – додає Lama.

Лірик-відео на пісню «Любов Починається»:

Композиція «Любов Починається» на стрімінгах.

Зазначимо, що для Наталії та Костянтина ця співпраця далеко не перша. Донедавна Шелудько упродовж понад десяти років був учасником концертного складу Lama. А у 2018 році Костянтин став сценічним партнером Наталії у відеороботі на пісню «Привіт, Привіт», яка наразі має на ютюбі 3,5 мільйони переглядів.

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button