Київський гурт Сальто Назад повернувся із новим кліпом та оновленим звучанням

Сальто Назад Не Вмію video кліп Rookodilla
Фото: скриншот із кліпу

Оприлюднена сьогодні, 14 липня, відеоробота має назву «Не Вмію» та знаменує своєю появою початок роботи гурту із новоствореним лейблом Rookodill’a.

«Київський гурт Сальто Назад повертається з новими силами, новим баченням, новою музикою та з оновленим складом учасників», – повідомляють у прес-службі лейблу.

Засновники Rookodill’a називають своє дітище творчим об’єднанням та зазначають, що відкриті до співпраці не лише із музикантами.

«У команді творчого об’єднання півдесятка яскравих і самобутніх артистів та груп, якими рухають спільні життєві погляди. Усі вони готові творити, розвиватися, дивувати і радувати слухача якісними піснями. Окрім цього, Rookodill’a вирішили не обмежуватися тільки музикою – у планах підтягнути розвиток усіх галузей молодіжної культури. Так артистами-резидентами творчого об’єднання також стануть талановиті художники, танцюристи, поети тощо», – пояснують у прес-службі Rookodill’a.

Щодо нової відеороботи Сальто Назад то її режисерами стали Олександр Прилуцький та Костянтин Михайлов. Ознайомитись із кліпом на пісню «Не Вмію» можна нижче:

Нагадаємо, нещодавно свій дебютний україномовний сингл випустив гурт MyVersal.

За матеріалами: прес-служби лейблу Rookodill'a