Київські металісти Azathoth Circle екранізували «чорну магію»

Виднограй побачив світ 16 серпня.
Azathoth Circle Black Magic video кліп
Фото: скриншот із кліпу

Столична метал-формація Azathoth Circle екранізувала свою нову пісню «Black Magic», що увійде до майбутнього повноформатного альбому колективу.

Олександра Бабій, фронтвумен Azathoth Circle: «Ідея самої пісні “Black Magic”– це відчуття невиправданих сподівань людини, що намагалася побудувати спілкування із іншими через різні соціальні кліше. Та все ж, тій людині спало на думку, що сенс її існування – у самому існуванні кожну мить. Ось такий парадокс… Відеоряд певною мірою мав це відобразити через образи дерева пізнання – такого собі диявольського дерева, яке головна героїня знаходить в Інтернеті та, власне, сподівається у такий спосіб перетворити себе на когось іншого».

Як розповіла MusicInUA вокалістка гурту, зйомки відео відбувалися на київській студії Pandora. А от ім’я режисера виднограю музиканти тримають у секреті.

Офіційний кліп на пісню «Black Magic»:

Щодо майбутнього лонгплею, частиною якого стане екранізована пісня, то робота над ним триває. Сам альбом Azathoth Circle планують видати на одному із закордонних лейблів. На його підтримку наприкінці літа музиканти оприлюднять іще один трек – «Teeny Voices». Як і попередні роботи металістів, пісня буде представлена в офіційній спільноті гурту у ВКонтакте.