Київські інді-рокери OSTRIV представили «недосяжний» міні-альбом

Новим релізом музиканти перервали дворічну мовчанку.

21 листопада вийшов новий міні-альбом столичного гурту OSTRIV. Платівка, до якої потрапило чотири треки, отримала назву «Недосяжна Висота».

За словами музикантів, цим міньйоном вони розпочинають новий етап у творчості гурту.

«Всіх нас спіткають такі перепони на шляху, які унеможливлюють подальший рух у заданому напрямку. Це стосується і особистих стосунків, і робочих моментів, і сходів до мрії. Такі миті стають каталізатором головної думки – а чи дійсно це наша людина, наша мета, наша мрія? Чи справді це – наша висота? На цьому етапі потрібно зрозуміти і почути себе, свою душу і зробити правильний вибір – або звернути із обраного шляху на пошук нового, або проломити головою стіни, хмари, планети, та все ж досягнути мети», – коментують свій новий реліз «островитяни».

Альбом писався на київській студії ФДР під керівництвом Романа Кальмука та Ярослава Вільчика. Прослухати нове творіння OSTRIV можна на їхньому офіційному Саундклауді.

Ще платівка «Недосяжна Висота» доступна для купівлі та прослуховування на онлайн-платформах Google Play та Apple Music.

Нагадаємо, що попередній студійний реліз OSTRIV – міньйон «Light» – був випущений ще у травні 2016 року. Перед тим хлопці виклали у мережу міні-альбом «Dark».

Також ми писали про те, що музиканти цієї рок-формації присвятили пісню Кузьмі Скрябіну.