Київські інді-рокери MAiAK представили кліп на зовсім новий сингл «Drowning Pool»

Це перша пісня з майбутнього дебютного повноформатного альбому колективу.
maiak-drowning-pool-yaroslav-tatarchenko-olga-zhurba-klip
Фото: скриншот із кліпу

Столична команда MAiAK поділилася відеорядом на свою нову композицію. Режисером кліпу «Drowning Pool» виступила Ольга Журба.

За словами режисерки, прослухавши пісню, у неї «народилася візуалізація, натхненна філософією конструктивізму».

«Ідею кліпу вдалося здійснити, використовуючи техніку stereoview, коріння якої сягає у далеке минуле (це були перші спроби “оживити” картинку – ще до появи кінематографа). Ми ж використовували цю техніку по-своєму, оскільки за допомогою неї можна добитися особливої “глибини” зображення», – говорить Ольга про роботу над еліпом.

Режисерка наголосила, що на підготовку до зйомок кліпу було витрачено чимало часу та зусиль.

«Півліта ми провели у пошуках локацій і у експериментах із оператором Володимиром Усиком, шили разом із дизайнером Дашею Мельник костюми з плівки для автомобільних фар, виготовляли декорацію, яку ми прозвали “додекаедр” і спеціальне кріплення для двох камер на штатив… Інші півліта – знімали, а потім нескінченний монтаж і постпродакшн… Навіть не віриться, що ми нарешті це зробили!», – зауважила Ольга.

Самі ж музиканти залишилися цілком і повністю задоволені проробленою роботою.

Ярослав Татарченко, лідер гурту MAiAK: «Мені дуже подобається те, що це досить-таки експериментальне відео гармонійно поєднується із нашою новою музикою. Мені завжди хотілося бачити візуалізацію наших пісень саме такою: сміливою, зухвалою і у той же час високохудожньою».

Відеокліп «Drowning Pool»:

Нагадаємо, у квітні MAiAK презентували кліп на титульну пісню зі свого останнього на сьогодні EP «Fast Forward».