Київ накриє хвиля хіп-хоп концертів

До кінця року в столиці України планується десяток заходів за участі вітчизняних реп-виконавців.

За словами організаторів, головною метою є широка популяризація українського хіп-хоп продукту у серці нашої країни.

Перший серед концертів – сольний виступ Івана Буяна (на фото) із презентацією альбому «Бийся!» та відеокліпу «Я Лишусь Назавжди». Підтримають виконавця своїми виступами також репери АрХангел та YVY.

«Це велика кульмінація маленького етапу! Моя музика – це мої думки, прагнення, світогляд, цілі, бажання, біль, якими я ділюсь. Одним словом, моя музика – це увесь я…

Відчитати сольну програму – це підвести межу під виконаною роботою: тижні в студіях, зйомки, робота, робота, робота… Вальнути канц в Києві – це вшанувати память Антона (Чорного – брата музиканта, з яким він починав займатися хіп-хопом і який помер у 2011 році через серцеву недостатність – прим. ред.). Вийти на сцену і привітати усіх – знайомих і не знайомих – це побачити друзів, товаришів і близьких. А це – найголовніше! Приходьте, побачимось!», – закликав репер.

Концерт відбудеться 26 червня о 19:00 у пабі BarHot на Оболоні. Із деталями заходу можна ознайомитись за посиланням.

«Наразі складно знайти якісну реп-музику в інтернет-просторах, а вивести її із мережі в маси – ще складніше. Живі виступи – саме той шлях, аби якраво продемонструвати – український хіп-хоп існує, впевнено розвивається, та ще про себе заявить!», – зазначили організатори.

Нагадаємо, що наприкінці травня стало відомо про заснування в Україні хіп-хоп премії «Pidbit Awards».

За матеріалами: організаторів концертів