Кияни Vivienne Mort показали свою «індійську» «Пташечку»

Кліп було відзнято у Мумбаї.
Vivienne Mort Пташечка video кліп тур Дана Заюшкіна
Фото: скриншот із кліпу

Гурт Vivienne Mort представив офіційний кліп на пісню «Пташечка». Його режисером стала Дарія Гай, а зйомки відео тривали два дні і проходили на вулицях найнаселенішого міста Індії – Мумбаї.

«Мене запросили у Мумбаї створити саундтреки до індійського фільму. Тоді ж виникла ідея екранізувати там “Пташечку”. Героями кліпу стали мої індійські друзі, а також ми зупиняли випадкових перехожих і задіювали їх у зйомках. Добре, що у Боллівуді кожен хоче попасти у кіно. Розповідати про Індію не просто. Про неї краще дивитися по людях, які щойно звідти повернулися. Чи можливо сфотографувати нічний океан? Вийде просто чорний колір. Але той, хто стоїть навпроти чорного океану – він відчуває густу темряву, нескінченність Всесвіту, стає свідком кожного руху свого розуму. Ця Індія – одна з найкращих кімнат нашого дому. В неї варто зайти кожному хоча б раз. Повна картина моїх відносин із цією чарівною країною – у відеокліпі “Пташечка”», – розповіла вокалістка Vivienne Mort Дана Заюшкіна.

Відеокліп «Пташечка»:

Нагадаємо, екранізована композиція стала частиною весняного міні-альбому Vivienne Mort «Rosa».

У прес-службі колективу також повідомляють, що у вересні розпочнеться всеукраїнське турне гурту під час якого Vivienne Mort нову акустичну програму. В рамках цього туру кияни також завітають із концертами до Польщі.

За матеріалами: прес-служби гурту