Кияни Shanti People випустили «літній» сингл «Nityananda»

Своє нове творіння митці присвятили вічному брату і другу Крішни.

У вівторок, 18 квітня, столичний ворлд-м’юзік-гурт Shanti People поділився із шанувальниками новим синглом. Композиція «Nityananda» створена на давній бенгальский текст «Ніт’янанда Махаджан».

Як розповіли учасники колективу, вони прагнули зробити трек «у дуже світлих і літніх кольорах».

«Насолоджуйтесь та будьте щасливими!», – закликали у Shanti People.

Додамо, що Ніт’янанда – один з основоположників ґаудія-вайшнавської традиції індуїзму, де він вважається аватарою Баларами – вічного брата і друга Крішни. Ніт’янанда розглядається як наймилостивіше втілення Бога, а також уособлює духовну силу людини.

Прослухати музичну мантру у виконанні Shanti People можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також сингл «Nityananda», як і попередні доробки колективу, можна придбати у онлайн-магазині Google Play.

Нагадаємо, що попередня аудіоробота киян «Mahishasura Mardini» побачила світ наприкінці лютого і присвячена вона індуїстській богині Дурзі.

«Дурґу закликають як для захисту, так і для руйнування усього, що заважає подальшому розвитку. Мантри, присвячені цій богині, не так у прямому сенсі знищують негативні сили, а, скоріше, перетворюють і трансформують їх. Дурґа приносить перемоги над перешкодами, болями і стражданнями. Але окрім войовниці, Дурґа – це ще й досконала енергія жіночності, краси і материнства», – коментують трек музиканти.

Згідно зі стародавньою легендою Дурґу нагородили титулом «Махішасура Мардіні» за знищення могутнього злого демона Махіша.

Зауважимо, що 22 квітня у столичному клубі Mezzanine голоси учасників Shanti People «зіллються воєдино зі звучанням ведичних гімнів під електронні ритми урбаністичного часу». Квитки на концерт ворлд-м’юзік-гурту можна придбати за посиланням.

До речі, шостого березня відбулася прем’єра офіційного відео львів’ян AtmAsfera на їхній сингл «На Глибині».