Кияни Semmar планують представити на фестивалі «Respublica 2016» новий матеріал

Ці композиції увійдуть до наступного релізу колективу.
Semmar Respublica Андрій Шатров квитки
Фото: із офіційної спільноти колективу у Facebook / © Kris Kulakovska

Під час першого у своїй кар’єрі виступу на фестивалі «Республіка», інді-поп-тріо Semmar планує представити новий матеріал.

Андрій Шатров, фронтмен гурту: «Ми повільно і упевнено підходимо до запису нового матеріалу, але досі лишаються питання творчого характеру: аранжування, звук, подача. Упродовж літа ми відіграли декілька сольників та мали виступи на фестивалях у рідних містах. Respublica фактично завершить доальбомну підготовку. Віримо, що такий великий фестиваль додасть нам рішучості і ми розпочнемо запис. Що це буде: EP чи альбом поки що таємниця, однак, нового матеріалу досить багато. І, ймовірно, ми презентуємо щось у Кам’янці».

Зазначимо, що через місяць після виходу дебютного альбому під час його концертної презентації Semmar представили відвідувачам столичного клубу Mezzanine кілька абсолютно нових пісень.

Щодо виступу Semmar на цьогорічній «Республіці», то він відбудеться першого вересня на сцені «Art-Dvir» (орієнтовний час – близько 21:30). Із повним лайнапом фестивалю можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, нинішній фестиваль Respublica пройде уже ушосте. Одноденні квитки та абонементи можна придбати за посиланням.

Дебютний сингл гурту Semmar: