Кияни nousinthis презентували лайв-відео на свою «наймасштабнішу композицію»

Оприлюднена пісня увійде до нового альбому пост-рокерів.
nousinthis Monster live video лайв-відео ШООМ Юрій Шевченко Ніна Шевченко Євген Мантулін Єгор Кумачов
Фото: стоп-кадр із відео

Київський квартет nousinthis представив лайв-відео на свою нову композицію «Monster». Запис було зроблено у листопаді минулого року під час живої сесії у столичній студії «ШООМ».

«Monster» – наймасштабніша робота пост-рок колективу та одна із головних композицій майбутнього дебютного альбому, вихід якого намічений на другу половину цього року.
Трек увібрав найкраще з музичного арсеналу гурту: ліричний затяжний вступ, інтимний вокал і потужну інструментальну кульмінацію», – зазначили у прес-службі колективу.

Зазначимо, гурт nousinthis було засновано у 2009 році братом та сестрою Юрієм та Ніною Шевченко. Того ж року до дуету приєднався гітарист Євген Мантулін, чия манера гри натхненна Джонні Ґрінвудом (Jonny Greenwood) з Radiohead. За наступні чотири роки колектив пережив низку трансформацій, доки у 2013 році місце за барабанами не посів Єгор Кумачов. Таким складом nousinthis записали свій дебютний двопісенний міні-альбом «end song»

У поточному році квартет планує випустити перший повноцінний альбом, збірку бісайдів і поїхати у тур Україною та Європою.

Нагадаємо, на початку грудня гурт Mari Cheba оприлюднив відеозапис кавер-версії пісні «Стрела» дуету 5’nizza, який також було зроблено не студії «ШООМ».

За матеріалами: прес-служби гурту