Кияни НастяЗникає представили кліп на пісню «Невпевнено»

За словами музикантів, це «історія про розлам у стосунках і в пам'яті, де час від часу воскрешаються недоречні спогади».
НастяЗникає віде, кліп Невпевнено Облич Безліч Владислав Блецько Тетяна Іванченко
Фото: скриншот з кліпу

Учора, 16 грудня, столичний гурт НастяЗникає презентував нову відеороботу. Для екранізації колектив обрав пісню «Невпевнено», що стала частиною цьогорічного альбому «Облич Безліч».

«”Невпевнено” – історія про розлам у стосунках і в пам’яті, де час від часу воскрешаються недоречні спогади. Про крихкість і незахищеність перед образами у власній голові, про страх перед самотністю та пустотою, що заповнює простір після того, як щось важливе розламується», – коментують ідею кліпу музиканти.

Режисером кліпу став Владислав Блецько, а головну роль виконала Тетяна Іванченко.

Кліп «Невпевнено»:

Нагадаємо, другий за рахунком лонгплей гурту НастяЗникає побачив світ першого листопада на інтернет-лейблі Ultra Vague. До платівки увійшло десять треків, над якими кияни працювали упродовж останніх двох років.

Анастасія Осипенко, фронтвумен колективу: «”Облич Безліч” – пошук свого звучання і свого образу. Ми віднаходили себе через безліч спроб, експериментів і переінакшень. Більшість пісень із альбому входила в концертну програму гурту, але в записі композиції звучать по-новому. Ми втілили ідею зі струнним квартетом для найвідомішої нашої пісні, що завершає платівку (“Скафандр і Метелик”. – Прим. ред.). А до складу колективу додався саксофоніст (Дмитро Королік. – Прим. ред.)».

Прослухати свіжий лонплей НастяЗникає можна на офіційному Саундклауді колективу:

Його цифрову копію можна придбати у магазині Google Play.

За матеріалами: прес-служби гурту