Кияни MИAZM випустили дебютний міні-альбом

Колектив творить у стилі visual kei, родоначальником якого є Японія.
MИAZM INSAN міні-альбом EP скачати купити
Фото: надане прес-службою гурту.

Нещодавно столичний гурт MИAZM презентував пятипісенний міні-альбом, який отримав назву «INSAN».

«Слово “INSAN” має різні значення у різних мовах, але їх усіх можна пов’язати з поняттям людяності. І не у сенсі моральності, яка існує у суспільстві, а у сенсі чогось, закладеного природою – якихось людських проявів і переживань, що йдуть зсередини, показуючи справжню людську сутність», – коментують назву EP учасники колективу.

Робота над платівкою тривала більше року, а її музична складова витримана у стилістиці visual kei (жанр японської музики, що виник на базі японського року у результаті змішання його з глем-роком, металом і панк-роком у 1980-х роках. Visual kei буквально означає «візуальний стиль». – Прим. ред.).

«”INSAN” – це емоції, це експерименти, це глибина і різноманітність: від ліричних балад до зубодробильних рок-бойовиків. Чого лише варта робота над віолончельною партією у пісні “Зимняя Пустота” чи нестандартна структура у “Безлюдной Толпе”», – розповідають про платівку кияни.

Ознайомитись із платівкою можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також міньйон доступний у онлайн-крамницях Google Play, Amazon та iTunes.

Нагадаємо, нещодавно кияни Ashen Haze, у творчості яких можна почути відгомін Black Sabbath, Led Zeppelin, Iron Maiden та Megadeth, розжилися дебютним двопісенний синглом «Sleep Keeper».

За матеріалами: прес-служби гурту.