Кияни Megapolis Witches презентували сингл «Tired Eyes»

У своїй новій аудіороботі музиканти закликають «зняти з очей завісу нав'язаних нам ілюзій».
Megapolis Witches Tired Eyes MOON Records новий сингл пісня скачати купити Google Play iTunes
Фото: із офіційної сторінки гурту у Facebook / © Lina Belokovalenko

Столичні інді-рокери Megapolis Witches поділилися своїм новим творінням. Сингл «Tired Eyes», що став першим студійним записом гурту за майже півтора роки, побачив світ на лейблі MOON Records.

«Кожен день наші втомлені очі приймають нескінченні потоки інформації. Екрани телевізорів, телефонів і комп’ютерів, строкаті соціальні мережі, оточуюча нас глянцева реклама, яскраві товари у магазинах – усі ці ілюзорні ознаки щастя і благополуччя приваблюють наші погляди. Кожного дня у наших очах намагаються запалити холодний штучний вогонь, наповнюючи нас безглуздими бажаннями та змушують жадати те, що насправді не потрібне; надихають на вчинки, які ми не хочемо робити, мотивуючи нас помилковими істинами», – йдеться на сторінці колективу у Facebook.

За словами музикантів, «пронизливий крик “Tired Eyes” закликає зруйнувати цю “матрицю” і зняти з очей завісу нав’язаних нам ілюзій».

Прослухати нове творіння Megapolis Witches можна на офіційному Саунклауді гурту:

Також сингл доступний для купівлі у онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Очікується, що композиція «Tired Eyes» має увійти до другого повноформатника інді-рокерів, робота над яким триває вже кілька років.

Нагадаємо, попередньою аудіороботою Megapolis Witches є сингл «Bullet», прем’єра якого відбулася у грудні 2015 року.