Кияни Леді Джанк показали новий кліп «Знову І Знову»

За словами музикантів, для екранізації вони обрали найвдаліший на їхню думку трек на цей день.
Леді Джанк Знову І Знову відео кліп Я Хочу Щоб Грав Комп'ютер Михайло Бурлаков Аня Зірка
Фото: скриншот з кліпу

Рівно через тиждень після виходу нового міні-альбому «Я Хочу, Щоб Грав Комп’ютер», столичне тріо Леді Джанк представило кліп на одну з пісень із нього.

За словами учасників колективу, для екранізації вони обрали найвдаліший на їхню думку трек на цей день – «Знову І Знову».

«Зняти кліп на пісню “Знову І Знову” було для нас очевидним рішенням: ми вважаємо цей трек найвдалішим на цей момент. Ролик візуалізує ситуацію, у якій опинилися ліричні герої – складні стосунки, де жодна зі сторін не може бути щасливою. Герої страждають від неможливості вийти з цих стосунків і переживають одні й ті самі події знову і знову, наче у лімбі», – розповідають про свій виднограй музиканти.

Кліп є режисерським дебютом одного з учасників гурту – Михайла Бурлакова. Головну жіночу роль зіграла подруга колективу – стиліст Аня Зірка.

Виднограй «Знову І Знову»:

Нагадаємо, до найсвіжішої на сьогодні платівки Леді Джанк увійшло сім композицій. Самі музиканти називають цей EP «першим релізом, яким вони повністю задоволені».

«Цей ЕР кардинально відрізняється від нашого колишнього звучання. Це по-справжньому зимовий реліз, сповнений хандри і тієї самої СНД-шної туги урбанізованого простору. Була використана маса електронних інструментів і семплів. Музика вийшла похмура, але більш жива та щира, ніж на попередніх релізах. Уперше ми повністю задоволені матеріалом, бо орієнтувалися тільки на власні смаки», – прокоментували появу EP його творці.

Ознайомитись із міньйоном можна на Ютюб-каналі та Саундклауді киян.

Також цифрову копію EP можна придбати у магазинах Google Play та iTunes.

Нагадаємо, попереднім середньоформатним релізом у каталозі Леді Джанк значиться міні-альбом «Холоста Свобода Перетворюється Знову На Кошмар», який побачив світ на початку вересня 2017 року.

За матеріалами: прес-служби гурту

5 коментарів “Кияни Леді Джанк показали новий кліп «Знову І Знову»

 1. “Наш фотопрофілі в анфас”? Хтось досі не вміє перевіряти у ворді тексти, щоб уникати банальних граматичних помилок? Над музикою хлопці працювали, але виконання і текст… Невже досі є актуальною манера гугнявого співу? Кому взагалі може таке подобатися? Мої співчуття звукорежу, який це записував і зводив.

  1. Поправка. Здається там “Наш фотопрофіль і в анфас”, що тільки погіршує ситуацію. Хоча, напевне, автор гадав, що вигадав щось цікаве і унікальне. Насправді ні. Це звучить тупо. Хоча кому яке діло, головне ж, щоб пісня була українською, а тому жодного слова критики, інакше ти проти української музики і взагалі українофоб.

   1. в тексті “наш попіл в профіль і в анфас виглядав однаково” де ви там фотопрофіль знайшли?)

    1. То до гугнявості можно додати ще й проблеми з дикцією. Добре, що хоча б без гаркавості, бо тоді б це був фул хауз)

    2. Ви, мабуть, учасник гурту, раз точно знаєте слова пісні. Отже, вам підказка: “в анфас” є помилкою, бо саме слова “анфас” і означає “в фас”.

Comments are closed.