Кияни KRICHUSS представили кліп на новий сингл «Наздоганяй»

Це вже друга офіційна відеоробота гурту у і друга, презентована цьогоріч.
KRICHUSS Наздоганяй відео кліп Дмитро Поліщук Роман Довгаленко Влад Плеханов
Фото: скриншот із відео

Столична рок-четвірка KRICHUSS потішила шанувальників новою відеороботою – другою у їхньому творчому доробку.

Цікаво, що для екранізації музиканти обрали зовсім новий сингл «Наздоганяй», який було презентовано разом із кліпом на нього.

«Відеоряд спільно з треком несуть у собі потужний заряд хвилювань, інтриг і загадковостей, котрі криються під банальною людською рисою – ілюзіями. Ми, люди, часто багато що вигадуємо, додумуємо, накручуємо себе, від чого сильно, часом, страждаємо…», – говорять про свою новинку кияни.

Режисерами виднограю стали вокаліст та гітарист KRICHUSS Дмитро Поліщук та барабанщик Роман Довгаленко. Операторську роботу виконав Влад Плеханов.

«Відеокліп є певного роду закликом, що не треба поринати у ілюзії з головою – то неймовірна сила, котра може нас потягнути на дно. Але, з іншого боку, є щось містично-загадкове у тому, що ми маримо тими ж ілюзіями і накручуємо себе. Треба намагатись у всьому бачити красу, тому, наша позиція – дещо нейтральна», – зазначили у таборі колективу.

Відеокліп «Наздоганяй»:

Наживо почути екранізовану композицію можна буде вже сьогодні, 20 травня, у столичному клубі «Бочка» на Подолі (вул. Верхній Вал, 22), де KRICHUSS презентуватимуть свій цьогорічнинй міні-альбом «Anatomical». Спеціальними гостями заходу стануть гурти Medicate та Formingo.

Нагадаємо, свій попередній (дебютний) відеокліп на пісню «Знаю» рок-четвірка презентувала шостого лютого.