Кияни The Hiraeth презентували дебютний кліп «Puppet»

Під час роботи над виднограєм творча команда надихалася творчістю відомого американського режисера Уеса Андерсона.
The Hiraeth Puppet кліп 2018
Фото: скриншот з відео

27 серпня столичний альт-рок/металкор-гурт The Hiraeth випустив перший відеокліп на авторську композицію «Puppet». Режисером виднограю, про анонс якого MusicInUA писав раніше, став кліпмейкер Володимир Штунь, відомий по співпраці з такими командами, як Jinjer, Space Of Variations, Sinoptik, Septa та іншими.

Зйомки відео проходили в Луцьку в квітні 2018 року на території занедбаної військової казарми.

Цікаво, що кліп було знято під впливом творчості відомого американського режисера-номінанта на Оскар за «Готель “Гранд Будапешт”» Уеса Андерсона. Саме тому весь кліп повністю виконаний у статичній зйомці.

«Пісня “Puppet” про стосунки, у яких один із закоханих партнерів є маріонеткою в руках іншого і настає момент, коли потрібно робити вибір між особистою свободою і рабством з людиною, до якої є сильні почуття. Сюжет кліпу пов’язаний з лірикою треку», – коментують кліп учасники The Hiraeth.

Відеокліп «Puppet»:

Додамо, що екранізована композиція увійде до наступного міні-альбому гурту, реліз якого заплановано на осінь-зиму 2018 року.

Нагадаємо, восени 2017-го побачив світ дебютний міньйон The Hiraeth, що отримав назву «Intention».

«Цей EP – поєднання щастя та щирої радості. Кожна пісня з нього була написана під впливом справжніх емоцій. Ми схвильовані і трохи збентежені з початком нового етапу у нашому житті, який розпочався із виходом цієї платівки», – мовлять про свій перший реліз рокери.

Міні-альбом «Intention» можна прослухати на YouTube-каналі популярного ресурсу MVUA за посиланням.