Кияни Colaars представили яскравий кліп на пісню «Backseat Kisses»

За словами музикантів, відео присвячено літнім фестивалям.
colaars-backseat-kisses-official-video-clip
Фото: скриншот із кліпу

Минулого тижня столичний інді-колектив представив нову відеороботу «Backseat Kisses». На відміну від попередніх кліпів гурту на пісні «Golden Girl» та «Hurricane», свіжий ролик є кольоровим.

«Нам близька чорно-біла естетика, але цього разу шалено захотілося чогось яскравого. Цей кліп нагадує нам про наше літо, яке ми провели на найкращих музичних фестивалях України. Ми не стали монтувати концертне відео, як роблять багато інших груп, а вирішили зробити кліп із таким же настроєм, яке подарували нам літні фестивалі – яскравим і трохи божевільним! За допомогою відео “Backseat Kisses” ми хочемо зберегти цей настрій на максимально довгий час», – говорять про свою нову відеороботу музиканти.

Режисером кліпу стала Євгенія Бондаренко. Його зйомки проходили у одній зі столичних фотостудій і тривали маже добу.

«Ми дуже раді, що відмовилися від початкової ідеї зняти у кліпі сфінкса. Знаючи про підвищену активність цієї породи, ми тепер зрозуміли, що при появі у кадрі такого котика, нам би довелося не спати дня три», – зізналися учасники Colaars.

Відеокліп на пісню «Backseat Kisses»:

Нагадаємо, екранізована композиція стала частиною другого міні-альбому Colaars «Native», що увійшов до 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: прес-служби гурту