Кияни Cloudless презентували романтичний сингл «Між Світами»

Цей трек, упевнені музиканти, стане справжнім маяком на життєвому шляху «кожного, хто зможе його відчути».
Cloudless Між Світами нова пісня Євген Тютюнник Антон Панфілов MyVersal
Фото: надане учасниками гурту

Екс-учасники гурту MyVersal Євген Тютюнник та Антон Панфілов об’єдналися у новий проект Cloudless. Дует уже представив дебютний сингл «Між Світами».

Композиція наповнена легкістю і, за словами музикантів, покликана «збалансувати нескінченний потік життєвих подій».

Євген Тютюнник, учасник Cloudless: «Протягом життя ми постійно робимо зусилля, вчимося ходити, дихати, жити, шукаємо світло, якого інколи так не вистачає. Цей трек стане своєрідним маяком на життєвому шляху кожного, хто зможе його відчути і, врешті-решт, знайти своє світло».

Музикант додає, що композиція «Між Світами» – це у першу чергу заклик забути хоча б на деякий час про усі нагальні проблеми.

«Ми завжди можемо побачити світло. Потрібно лише відкрити серце та шукати. Навіть, якщо це світло десь між світами. Нехай кожен створить для себе той світ, у якому йому затишно. Світ, де усе наповнене коханням», – сказав митець.

Додамо, що робота над дебютним аудіотвором Cloudless проходила на київській студії Revet Sound.

Сингл «Між Світами»:

Як розповіли у прес-службі гурту, Cloudless планують поступово знайомити слухачів із новими синглами, які згодом увійдуть до повноформатної платівки. На підході також кілька відеокліпів, у тому числі – відео на дебютний трек.

Презентація альбому запланована на осінь, саме тоді гурт можна буде побачити на концертних майданчиках країни.

Нагадаємо, що у липні 2016 року гурт MyVersal випустив україномовний сингл. Тоді ж учасники рок-тріо заявили, що йдуть у творчу відпустку.