Кияни Black Maloka представили кліп на «антипропагандистську» пісню

black-maloka-propaganda-turn-off-the-tv-video-klip
Фото: скриншот із кліпу

Екранізована пісня «Propaganda (Turn Off The TV)» увійшла до минулорічного альбому столичного рок-гурту «Shangri-La».

«Пісня-маніфест “Propaganda (Turn Off The TV)” народилась узимку 2015 року і є прямою рефлексією на загострення пропагандистської істерії у світовому інфопросторі, на поверхневе або відверто викривлене висвітлення більшості актуальних інфоприводів з боку ЗМІ. Не в останню чергу поштовхом для написання стала інформаційна війна, що її проводить Росія по відношенню до України та решти цивілізованого світу», – зазначають у таборі колективу.

За словами фронтмена колективу Сержа Кузькова, його здивувала та легкість, із якою російська пропаганда маніпулює думками багатьох європейців.

«Найбільше в усій цій історії [російської агресії проти України] мене здивувало те, з якою легкістю російська пропаганда заволодіває думками не лише своїх власних television-addicted люмпенів, а й величезної кількості європейців, людей освічених і на перший погляд притомних. Ніколи не міг подумати, що таке можливо у ХХІ столітті, коли навколо стільки відкритих джерел інформації, що будь-хто при бажанні може розібратись у будь-якій ситуації. Навіть якщо знаходиться на іншому боці земної кулі», – говорить вокаліст Black Maloka.

Режисером кліпу на пісню «Propaganda (Turn Off The TV)» став Єгор Федяєв.

«Ідея зняти музичне відео на “Propaganda” з’явилось спонтанно, після прогулянки нетрями добре відомого у вузьких колах київської богеми гаражного кооперативу на вулиці Петрівській. У одному із гаражів наш приятель обладнав щось на зразок андеграундного міні-клубу. Час від часу там проходили вечірки і експериментальні концерти-хепенінги. Оригінальне оформлення приміщення – фіолетове світло, екрани що блимають, уламки техніки родом з 90-х – максимально відповідало нашим ідеям. Зараз, наскільки мені відомо, ця локація недоступна, але ми встигли скористатися своїм шансом», – зазначив Серж.

Відеокліп «Propaganda (Turn Off The TV)»:

Нагадаємо, у січні Black Maloka виклали у мережу сингл «Saliva». За словами рокерів, пісня є «іронічною історією про чувака, який вважає, що схопив бога за яйця попри те, що насправді є тривіальним нікчемою».

За матеріалами: прес-служби гурту