Кияни Black Balloon презентували перший україномовний сингл «Втеча»

Рок-тріо вирішило поекспериментувати не лише зі звучанням, а й з мовою виконання.
Black Balloon Втеча Артур Данієлян Аля Шандра Олексій Бондаренко
Фото: надане прес-службою гурту / © Женя Люлько

Учора, 20 квітня, столичний інді-рок-гурт Black Balloon представив новий сингл. Композиція «Втеча» стала першим україномовним твором у доробку колективу.

За словами учасників гурту, які донедавна мали у своєму репертуарі виключно англомовні треки, вони вирішили «змінити вектор творчості», тож найближчі релізи планують робити україномовними.

Аля Шандра, фронтвумен гурту: «Певний час ми не задумувалися над тим, чи нас розуміють – писали тією мовою, якою було зручніше. До того ж, з англомовними піснями в Україні легше – мало хто вслуховується у текст, отже й оцінюють його не так ретельно. Говорити зі своїм слухачем спільною мовою складніше і відповідальніше. Але ми маємо що сказати і хочемо, щоб нас зрозуміли і запам’ятали».

Зауважимо, що «Втеча» – перша пісня Black Balloon з електронними інструментами і синтезованими звуками. Її саундпродюсером став Артур Данієлян.

Олексій Бондаренко, гітарист гурту: «Ми довго не могли закінчити роботу над піснею. Я написав мелодію два роки тому під враженням від “Заплуталась” Джамали. Але кінцеве аранжування ніяк не складалося. Дуже допоміг Артур Данієлян, завдяки його досвіду і професійності пісня нарешті зазвучала так, як нам хотілося».

Цікаво, що у фінальній частині «Втечі» звучить головний риф пісні «Spineless And Sublime» гурту Fontaliza, шанувальниками якого є учасники Black Balloon.

Прослухати новинку можна на офіційному Саундклауді киян:

Нагадаємо, у грудні 2015 року побачив світ дебютний міні-альбом Black Balloon «I Have Won (Not Really)». Також у доробку інді-рокерів є кліп на пісню «Ordinary Day».

За матеріалами: прес-служби гурту