Кияни August J заспівали про справжні почуття та самотність у мережі

Аудіодоробок у стилі electronic-pop став першою ластівкою із майбутньої студійної платівки колективу.
August J
Фото: надане прес-службою гурту

Столична альтернативна формація August J розжилася новим синглом «Wires And Waves». Цей трек, записаний у стилі electronic-pop, стане частиною нового міні-альбому музикантів, реліз якого запланований на початок листопада.

Гліб Коростильов, фронтмен гурту: «Текст цієї пісні про те, що у ХХІ столітті, коли ми проводимо більше половини часу у соціальних мережах, дуже  важливо не втратити себе справжнього. Онлайн манить, але він ілюзорний. Я постійно відчував це на собі і вирішив передати ці переживання через слова пісні».

Парадоксально, але поза музичним життям учасники колективу працюють у IT-сфері.

Серж Бусигін, басист гурту: «Світ онлайн впливає на кожного з нас, і дуже часто відчуття самотності може настигнути зненацька. Ніхто не каже про повний інформаційний аскетизм, але треба тримати баланс і не забувати радіти звичайним речам у реальному світі».

Сама ж ідея пісні, за словами музикантів, прийшла до них ще під час роботи над першим міньйоном.

Ельдар Єфименко, гітарист гурту: «Тоді була ідея випустити цю пісню сайд-проджектом, але вона все змінила. І ми вирішили зробити акцент на більш електронному звучанні. Цей сингл і це відео – перша сторінка з історії, яку ми вам розповімо у наступному EP».

Трек «Wires And Waves» також отримав візуалізацію. Цікаво, що відеокліп знятий одним дублем на телефон самими учасниками August J.

Відеокліп «Wires And Waves»:

Зазначимо, гурт August J сформувався у 2015 році. На рахунку колективу є один міні-альбом «EP 1», який вийшов навесні, та кліп на трек «Cold Touch».

До речі, нещодавно відеографія київського гурту Latexfauna поповнилася другим виднограєм.

За матеріалами: прес-служби гурту