Kozak System зіграють у Києві разом із гуртом Ірени Карпи

Музиканти обіцяють презентувати кавер на «Smells Like Teen Spirit» в «цікавій несподіваній обробці».
Kozak System Qarpa Sentrum квитки
Фото: надане прес-службою гурту

Шостого листопада на концерті у київському клубі «Sentrum» Kozak System (на фото) виступлять разом із гуртом Ірени Карпи. Qarpa відкриє вечір 40-хвилинним сетом, де зіграє вибрані пісні із нового альбому «Made In China», після чого на сцену вийдуть й самі Kozak System. Повідомляється, що музиканти запланували заграти разом кавер на пісню гурту Nirvana «Smells Like Teen Spirit» в «цікавій несподіваній обробці».

Ірена Карпа: «У моєму житті Kozak System з’явились тоді, коли з їхнього життя зникли Гайдамаки. Мій друг Артим, який працює у «Козаків» режисером, рекомендував звернути увагу на їхній матеріал. Я послухала й зрозуміла: це круто! Їм вдалося зробити музику на кілька голів вище, уникнути шароварщини й досягти справжнього рок-н-ролу. А потім познайомилась із хлопцями особисто – то цікаві, спражні чуваки! Вони гідно представляють Україну на світових аренах. У Kozak System крута енергія живого бенду (адже сама я більше звикла до електронного звучання), тож кожного разу грати з ними – то подія.
Щодо виконання «Smells Like Teen Spirit» – звісно, цю пісню переспівали тисячу раз і ні в кого краще за оригінал не виходило. Але тут за рахунок зміни темпу та аранжування нам вдалося дати драйву!».

За словами учасників Kozak System, київський концерт відрізнятиметься від попередніх столичних виступів гурту.

Володимир Шерстюк, бас-гітарист Kozak System: «Шостого листопада, на відміну від попереднього великого концерту в Києві, ми гратимемо не тільки пісні із нового альбому, а будуватимемо програму згідно драматургіі самого шоу… Окрім традиційних репетицій, ми й залучені спеціалісти, чимало часу витратили на відеоряд на сцені та світло. Плануємо також презентацію відеокліпу, створеного на основі наших гастрольних відео. Тож, буде цікаве й масштабне шоу Kozak System!».

Вартість квитків у фан-зону складає 250 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, цієї осені Kozak System вирушають у всеукраїнський тур під назвою «Наш Маніфест». Турне триватиме впродовж 2015–2016 років – музиканти планують відвідати якомога більше українських міст. Перша частина туру охопить вісім міст, і розпочнеться шостого листопада виступом у київському клубі «Sentrum».

За матеріалами: Top Media Communication