Kozak System представили тизер лірик-відео на пісню «#НеМоя»

kozak-system-nemoya-lyric-video-vasyl-symonenko-oleksandr-polozhynskyj
Фото: скриншот із відео

Екранізована композиція була створена на основі вірша Василя Симоненка «Ну скажи, хіба не фантастично…», який, до речі, було написано рівно 54 роки тому – 24 вересня 1962 року.

«Надихнувшись словами Симоненка, музику до пісні написав гітарист Kozak System Олександр Дем’яненко ще кілька років тому, але вірш став основою лише для одного куплета, тож постало питання, хто зможе написати другий. Ми зверталися до багатьох знаних поетів із проханням дописати, але усі відмовлялися – просто не хотіли брати на себе відповідальність дописувати за Симоненком. Тоді прийшла думка звернутися до нашого доброго друга, лідера гурту Тартак Сашка Положинського і завдяки “співпраці” двох поетів – [представника] епохи шістдесятників та сучасного – пісня набула нового цікавого змісту», – коментують появу композиції фолк-рокери.

Саундпродюсером треку «#НеМоя» виступив клавішник та аранжувальник Океану Ельзи Мілош Єліч.

Олександр Положинський, лідер гурту Тартак та співавтор тексту нової пісні «козаків»: «По-перше, мені простіше, бо я не поет, а автор текстів пісень. По-друге, я не дописував за Симоненком, а сприймав це як спільний із ним проект. Так, я надихнувся його текстом, так, я свій куплет базував на його фундаменті, але мені уже не вперше доводилося творити із кимось разом, тому досвід мав. По-третє, для мене це велика честь і приємність – гріх було би відмовлятися, тим більше, що мені, здається, вдалося. А щодо Kozak System, то у нас із хлопцями склалися давні, дуже особливі, але дружні стосунки, ми одне одного достатньо добре знаємо, щоб усім було приємно і цікаво співпрацювати».

Прем’єра нової композиції та lyric video запланована на середину жовтня, а поки можна ознайомитися із тизером ролика:

Зазначимо, що екранізована пісня стане частиною однойменного міні-альбому «#НеМоя». Його концертна презентація відбудеться 12 листопада у столичному клубі Atlas. Квитки можна придбати за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту