Kozak System представили лірик-відео на свіжий сингл «Не Моя»

Його режисером став Віктор Придувалов.
kozak-system-ne-moya-lyric-video-vasyl-symonenko-oleksandr-polozhynskyj-milosh-yelich
Фото: скриншот із відео

Майже через місяць після прем’єри лід-синглу із майбутнього однойменного міні-альбому «Не Моя», Kozak System представили лірик-відео до нього.

У ролику, режисером якого є відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов, поєднано натурні зйомки гурту із мальованими вставками, зверху яких йде текст пісні:

Нагадаємо, офіційний реліз синглу «Не Моя» відбувся сьомого жовтня. Пісня була створена на основі вірша видатного українського поета- шістдесятника Василя Симоненка «Ну скажи, хіба не фантастично…». Співавтором тексту нової композиції «козаків» виступив лідер гурту Тартак Олександр Положинський.

«По-перше, мені простіше, бо я не поет, а автор текстів пісень. По-друге, я не дописував за Симоненком, а сприймав це як спільний із ним проект. Так, я надихнувся його текстом, так, я свій куплет базував на його фундаменті, але мені уже не вперше доводилося творити із кимось разом, тому досвід мав. По-третє, для мене це велика честь і приємність – гріх було би відмовлятися, тим більше, що мені, здається, вдалося. А щодо Kozak System, то у нас із хлопцями склалися давні, дуже особливі, але дружні стосунки, ми одне одного достатньо добре знаємо, щоб усім було приємно і цікаво співпрацювати», – прокоментував свою роль у створенні пісні для Kozak System Положинський.

Додамо, що саундпродюсером треку «Не Моя» виступив клавішник та аранжувальник Океану Ельзи Мілош Єліч.

Концертна презентація EP, частиною якого є візуалізована пісня, відбудеться 12 листопада у столичному клубі Atlas. Квитки можна придбати за посиланням.