Kozak System показали позитивне лірик-відео «Така, Як Літо»

Ролик, як стверджують самі учасники рок-ватаги, вийшов «реальним, літнім та легким».
kozak system ти така як літо лірик-відео
Фото: скриншот з відео

Днями київські рокери Kozak System показали лірик-відео на свій новий сингл «Така, Як Літо», що був презентований п’ятого липня. Автором ідеї та режисером позитивного «байкерського» ролику став Віталій Климов.

Іван Леньо, фронтмен Kozak System: «Про те, що дівчата їздять на мотоциклах, я знав, бо неодноразово бачив, як з під шолома виривалось на волю довге волосся, та мимо мене проїжджало красиве створіння зі специфічним вигином спини. А коли Віталік Климов, автор ідеї, сповістив, що зніматись буде аж п’ять найкрасивіших байкерш України, яких він півдня відбирав, однією рукою тримаючись за корвалол, то я ледве стримував мандраж, щоб пережити момент зйомок гідно, не женившись в черговий раз».

Музикант зізнався, що його «вразили дівчата своєю харизмою, сміливістю, зібраністю, інтелектом і ще багатьма якостями».

«Я зробив висновок, що мені особисто було б цікавіше тусити з дівчатами-байкерами, аніж з хлопцями. Якісь вони трушні і не манірні, на відміну від козаків. Ну, а відео вийшло реальним, літнім, легким, а що від нього ще очікувати?», – підсумував Леньо.

Лірик-відео «Така, Як Літо»:

Додамо, що текст до пісні належить перу фронтмена львівського рок-гурту МЕРІ Віктору Виннику. Зведенням треку займався Ігор Громадський, а продюсували сингл, окрім, власне, учасників колективу, Віталій Климов та клавішник Океану Ельзи Мілош Єліч.

Придбати пісню «Така, Як Літо» можна у онлайн-магазинах iTunes та Google Play.

Нагадаємо, у квітні Kozak System оприлюднили у мережі мультиплікаційний кліп на пісню «Фарисейська», присвяченій проблемі існування московського патріархату в сучасній Україні.

До речі, Жадан і Собаки відрапортували про завершення зйомок нового кліпу. Назву екранізованої композиції музиканти не повідомили, але кажуть, що це «найбрутальніша й найвідвертіша» їхня пісня.