Kozak System оприлюднили гостросоціальну пісню, натхненну подіями в Білорусі

Український колектив не зміг залишитися осторонь подій, що відбуваються у сусідній країні, та вирішив підтримати білорусів.

Український гурт Kozak System презентував гостросоціальну пісню «Яbosh Сваїх | Новий Маніфест», написану під впливом драматичних подій, що нині розгортаються в сусідній Білорусі.

«Народ Білорусі усіма силами намагається відстояти своє право на свободу і намагається змусити “останнього диктатора Європи” Олександра Лукашенка скласти повноваження після чергових нечесних виборів. Диктатори просто так владу не віддають. Коли виходу немає – пускають зброю проти власного народу. За ці кілька днів всесвітня Мережа почула і побачила стільки історій про свавілля місцевого ОМОНу, що кулаки стискаються від болю та злості за те, що винні залишаються безкарними», – йдеться у описі до пісні «козаків».

Цікаво, що автором слів став трубач Kozak System Сергій Соловій, який написав слова до одного з «програмних» хітів гурту – «Наш Маніфест».

«У “Яbosh Сваїх | Новий Маніфест” народ Білорусі намагається говорити з силовиками, але розмова ця нелегка. Навіть можна сказати – неможлива. У куплетах типовий ОМОНівець розповідає, як йому легко і приємно жити в Білорусі, б’ючи співвітчизників. Народ “вторить” йому у приспівах, але насправді його відповідь – неприкрита, гірка іронія.
Завдяки протиставленню, гротеску в висміюванні стереотипів і сатирі, “Яbosh Сваіх” стає дуже точним висловлюванням на злободенну тему», – пояснюють ідею своєї нової пісні музиканти.

Додамо, що пісню «Яbosh Сваїх | Новий Маніфест» було складено, записано і зведено за одну добу.

Композиція також викладена для безкоштовного завантаження за цим посиланням.

Також радимо вам почитати наш топ пісень від українських гуртів, заспіваних білоруською мовою задовго до буремних подій сьогодення.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button