Kozak System екранізували пісню «Коли Вона»

Kozak System Коли Вона Влад Разиховский Сергій Жадан
Фото: надане прес-службою гурту / © Олена Божко

В середині серпня музиканти завершили роботу над новим відео на пісню «Коли Вона» зі свого останнього на сьогодні альбому «Живи І Люби». Зйомки, які тривали близько двадцяти годин, відбувались на Київському морі та на деяких міських локаціях.

Продюсером та ідейним натхненником кліпу стала відомий український фотограф Олена Божко.

«В день зйомки, по усьому місту була злива, а до нас чарівним чином вона не дійшла. А коли знімали сцену біля багаття, в небі періодично спалахували блискавки, які створювали особливу атмосферу. Такі моменти особливо цінні, спеціально їх не сплануєш і не відтвориш, а в кадрі виглядають дуже ефектно», – поділилася враженнями від зйомки Олена.

Також вона відзначила роботу усієї знімальної команди і зазначила, що «коли в одному місці збираються хороші і талановиті люди, то в результаті обов’язково народжується щось надзвичайне».

Кліпмейкер Влад Разиховский, який уперше працював із Kozak System, пообіцяв, що монтаж відео буде завершено до кінця серпня.

Цікаво, що цього літа команда Kozak System уже працювала над створенням відеокліпу на трек «Коли Вона», та, як зазначили у прес-службі гурту, за форс-мажорних технічних причин, матеріал не може бути оприлюднений.

Відзначимо, що текст пісні «Коли Вона» належить перу українського поета Сергія Жадана. Сам трек можна прослухати на офіційному Саундклауді гурту:

За матеріалами: Top Media Communication