Концерт пам’яті Кузьми Cкрябіна відбудеться 20 травня

Визначено склад артистів, які візьмуть участь в концерті-триб’юті Андрію Кузьменку.
Скрябін Андрій Кузьменко Кузьма Скрябін концерт трибют
Фото: надане прес-службою гурту / © Олена Божко

Стали відомі деталі майбутнього концерту гурту Скрябін, присвяченому його незмінному лідеру. Запланований на 21 березня захід перенесено на 20 травня. Місце проведення – київський Палац спорту.

Того вечора разом із музикантами групи Скрябін на сцену вийдуть колеги Андрія Кузьменка – Брати Гадюкіни, Святослав Вакарчук, Андрій Хливнюк, Іван Дорн, Дмитро Шуров, Олександр Положинський, Тарас Тополя, Валерій Харчишин, Тарас Чубай, Олег “Фагот” Михайлюта, Женя Галич, Марія Бурмака, Олег Собчук та інші. Усі артисти виконають пісні з репертуару гурту Скрябін.

«Кузьма завжди казав, що коли тобі важко, треба збиратися разом і підтримувати один одного. Хочеться притулитися до когось рідного, щоб не бути самому в такий час. Тому тільки разом з вами, ми зможемо зробити цей концерт незабутнім! Усі кошти від концерту будуть перераховані в Благодійний фонд Кузьми Скрябіна», – говориться у прес-релізі заходу.

Квитки на концерт, що мав відбутися в клубі «Atlas» 27 лютого, будуть дійсними 20 травня в Палаці спорту до першої фан-зони. Усі, хто бажає отримати місця в сектор, мають можливість здійснити обмін квитка з компенсацією різниці вартості.

За матеріалами: прес-служби гурту