Концерт Океану Ельзи покажуть по ТБ

Телеглядачі матимуть змогу побачити запис минулорічного шоу гурту на НСК «Олімпійський».
live in Kyiv концерт на Олімпійському Океан Ельзи 20 років разом
Фото: стоп-кадр із фільму

В День незалежності, 24 серпня, на телеканалі ICTV відбудеться прем’єрний телевізійний показ концерту Океану Ельзи «ОЕ. 20 Live In Kyiv».

«До кіноверсії концерту з нагоди 20-річчя гурту [який відбувся 21 червня 2014 року на столичному НСК «Олімпійський»] увійшли 20 з 35 пісень, що прозвучали того вечора. Над створенням проекту працювала знімальна група компанії FILM.UA за участі відомого оператора-постановника з Великобританії Енді Хорнера», – повідомляє прес-служба гурту.

Режисером фільму став Сергій Шалигін. У прес-службі також зазначили, що у зйомках була задіяна найпотужніша в Україні пересувна телевізійна станція та 17 камер, встановлених по усьому стадіону. Також було використано унікальні системи звукозапису, що «досконало створюють ефект присутності на стадіоні».

У свою чергу, в анонсі на телеканалі ICTV відмічається, що «показ концерту Океану Ельзи у такий святковий день – невипадковий, адже цей гурт уже давно став одним із символів України, а його лідер Святослав Вакарчук – однією з найвпливовіших постатей сучасності».

Початок показу зафільмованого шоу гурту запланований на 21:30.

Нагадаємо, 26 лютого відбулася прем’єра кінотеатральної версії концерту «Океан Ельзи – 20 років разом». Цей виступ став для музикантів одним із найтриваліших за усю концертну історію колективу. Впродовж трьох з половиною годин Океан Ельзи зіграли 35 пісень, а сам концерт ознаменувався участю у ньому колишніх учасників гурту.

Трейлер фільму: