Kolos & Brothers випустили «перший і останній» альбом

Реліз дебютного лонгплею волинських музикантів «Kamasutra» відбувся сьогодні, 21 лютого.
Kolos & Brothers - Камасутра - альбом - 2017
Фото: надане прес-службою гурту

Сайд-проект Сергія “Колоса” Мартинюка та його колег по гурту Фіолет – клавішника Петра Свіста та барабанщика Валіка Миронюка – презентував перший студійний альбом. Разом з тим, «Kamasutra», швидше за все, стане й останнім лонгплеєм у дискографії Kolos & Brothers.

Як розповів Мартинюк, надалі він зосередить більшість своїх сил та ресурсів на основному колективові – Фіолеті.

«Час тікає швидше води між пальцями, тому більше розпорошуватися не хочеться. Принаймні, так мені думається нині. Як буде за рік чи два – час покаже», – пояснив музикант на своїй персональній сторінці у Facebook.

За словами Колоса, «Kamasutra» – це «альбом для друзів», тому його сповна зрозуміють лише ті, хто особисто знайомий з учасниками проекту.

«Він не про музику, тексти чи вокально-інструментальні партії. Він про нас останніх років нашого життя – в наших щастях і нещастях, вигонах і серйознощах, рідних стінах і вже не менш рідних міжміських дорогах. Якби не запланований тур і усі усталені норми музичних релізів, я б волів розіслати альбом усім бажаючим у приватні повідомлення, без зайвої публічності та чужих людей. Не запрошую ж я невідомо кого до себе на домашню кухню пити чай і їсти пряники з шоколадом. Піснями Фіолету ми розмовляємо як вміємо зі світом, тут ситуація дещо інша», – прокоментував альбом лідер проекту.

Прослухати «перший і останній» альбом Kolos & Brothers можна на Саундклауді гурту Фіолет:

Додамо, що вже у березні Kolos & Brothers вирушають у «охрінезний» всеукраїнський тур на підтримку свого творіння. Наразі анонсовано виступи у 23 містах, але цей список ще не остаточний. За деталями туру можна слідкувати на офіційній сторінці гурту Фіолет у соціальній мережі Facebook.

Суми – 8 березня
Харків – 9 березня
Полтава – 10 березня
Кропивницький – 11 березня
Дніпро – 12 березня
Запоріжжя – 14 березня
Миколаїв – 15 березня
Одеса – 16 березня
Черкаси – 17 березня
Біла Церква – 18 березня
Житомир – 19 березня
Вінниця – 21 березня
Хмельницький – 22 березня
Чернівці – 23 березня
Коломия – 24 березня
Ужгород – 25 березня
Дрогобич – 26 березня
Львів – 30 березня
Рівне – 31 березня
Івано-Франківськ – 1 квітня
Тернопіль – 2 квітня
Луцьк – 4 квітня
Київ – 8 квітня

Нагадаємо, 28 грудня Kolos & Brothers випустили свою «Пісню Щастя», яка стала першим синглом із LP «Kamasutra». А восьмого лютого проект Сергія Мартинюка та його одногрупників презентував «сексуальну» композицію «Бібліотека».