Kolos & Brothers назвали дату виходу дебютного альбому

Волинські музиканти поділилися подробицями LP «Kamasutra».
Сергій Мартинюк - Kolos & Brothers - Kamasutra
Фото: надане прес-службою гурту

Напередодні виходу дебютного альбому сайд-проекту Сергія “Колоса” Мартинюка та його колег по гурту Фіолет – клавішника Петра Свіста та барабанщика Валіка Миронюка – стали відомі подробиці майбутньої платівки.

Отже, реліз лонгплею Kolos & Brothers «Kamasutra» відбудеться 21 лютого. Альбом міститиме 14 треків.

«Пісні на абсолютно різну тематику: специфіка заняття сексом у бібліотеці, дослідження вікового росту юнацького максималізму, конспірологія, дитинство, суїцидальні настрої, літо по-київськи, радіо, демонологія та, звісно, любов», – розповів Мартинюк у коментарі MusicInUA.

Обкладинка та трекліст LP «Kamasutra»:

Kolos & Brothers - Kamasutra - альбом - обложка
01. Бібліотека
02. 27 Or 33
03. Дівчинка Знає
04. Ніде Правди Діти
05. Танець
06. Таблетки
07. Секс. Сміх. Шоколад.
08. Хардкор
09. Демони
10. Пісня Щастя
11. Життя Як
12. Metropolitan
13. #dontfuckmybrain
14. Танець (light version)

Зауважимо, що дебютник Kolos & Brothers мав побачити світ ще 17 січня, але через певні обставини реліз платівки було вирішено перенести.

Нагадаємо, восьмого лютого проект Сергія Мартинюка та його одногрупників презентував «сексуальну» композицію «Бібліотека».

«Хтось з минулого якось сказав: чим більше ми читаємо, тим менше воюємо. Давайте частіше ходити до бібліотек та книгарень, привчати до цього своїх знайомих, друзів, рідних, коханих та дітей. Чим там займатись, ви вже вирішуйте самі, але при цьому не забувайте прихопити з собою щось з класики чи душевного постмодерну», – закликали музиканти.

Перший студійний сингл Kolos & Brothers «Пісня Щастя» був представлений для широкого загалу 28 грудня 2016 року.

До речі, у березні стартує всеукраїнський тур проекту на підтримку альбому «Kamasutrа», який охопить близько 30 українських міст.