Кімната Гретхен випустили «Теорію Неймовірності»

Інді-колектив з Дніпра презентував довгоочікуваний новий альбом.
Кімната Гретхен Теорія Неймовірності скачати слухати
Фото: надане прес-службою гурту.

Днями побачив світ новий лонгплей дніпровського гурту Кімната Гретхен, над яким музиканти працювали останні два роки. Платівка отримала назву «Теорія Неймовірності» та складається з десяти композицій.

«Ці 10 пісень складають концептуальну добірку з римованих історій про заперечення, гнів, торг, прийняття та зцілення ліричного героя», – мовлять про платівку її творці.

Окрім нових композицій, до альбому також потрапила низка пісень, які були раніше випущені у якості синглів – «27», «Щастя», «Над Морем», «Впритул» та «Імбир».

«П’ятий альбом українського індігурту побачив світ у дуже непростий час і його автори будуть вдячні за будь-який фідбек, коментар, згадку, інформаційну підтримку. Дякуємо за ваш час, приділений нам, та за увагу до нашої творчості», – зазначають учасники Кімнати Гретхен.

З альбомом «Теорія Неймовірності» можна ознайомитись на Ютюб-каналі MVUA:

Також платівку можна послухати/скачати на усіх популярних онлайн-майданчиках за посиланням.

Нагадаємо, першого серпня Кімната Гретхен долучились до благодійного музичного проєкту, який присвячений 15-річному харківському патріотові Данилу Дідіку, що загинув під час мирної ходи у Харкові у 2015 році від уламків протипіхотної міни, закладеної проросійськими терористами.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби гурту.