Кімната Гретхен випустили «мокрий» і «провокативний» сингл

Реліз нового студійного доробку інді-рокерів відбувся у Міжнародний жіночий день.
Кімната Гретхен Мокра сингл 2017
Фото: Надане учасниками гурту

Гурт Кімната Гретхен продовжує експериментувати та гратися зі стилями. Цього разу дніпряни представили дещо провокативний, але енергійний трек «Мокра».

Антон Кістрін, фронтмен гурту Кімната Гретхен: «Все найпрекрасніше з живими організмами на нашій планеті трапляється навесні: риб’ячий нерест, котячі хорові співи вночі під вікнами, спонтанні підліткові закоханості, квантові стрибки і контрольовані сновидіння. Ми спробували зробити зрозумілий, енергійний, іронічний і трохи провокативний трек про спектр емоцій, який лірична героїня переживає у цю пору року».

Запис композиції відбувався на домашній студії гурту у Дніпрі, а також у стінах Armada Sound Studio. Постпродакш хлопці вже традиційно довірили Юрію Яхну, який зараз живе та працює у польському Кракові.

Сингл «Мокра»:

До речі, як розповів MusicInUA незмінний лідер Кімнати Гретхен, зараз гурт зробив «рішучий реформаторський крок у напрямку електронного інді-поп-звучання із зануренням у субжанри електронної танцювальної музики».

Зауважимо, що «реформаторський крок» дніпрян був помітний вже у синглі «Airplane», який побачив світ у грудні минулого року.

Нагадаємо, шостого січня гурт Кімната Гретхен представив композицію «Антидепресанти».