Кімната Гретхен присвятили пісню легендарним музикантам

Дніпряни представили новий сингл, у якому йдеться про сумнозвісний «Клуб 27»

Інді-дует Кімната Гретхен представив красиву баладу «27», яка присвячена легендарним музикантами, що за різних обставин полишили цей світ у віці 27 років.

Як повідомили дніпряни, ця пісня майже два роки виконувалася на концертах у форматі фортепіанної балади.

«”27″ упродовж майже двох років існувала у форматі фортепіанної балади. Саме у такому unplugged-звучанні, лише у супроводі клавішних, ми її і виконували наживо на концертах. Під час роботи над студійною версією пісні з’явилось багато аранжувальних ідей, і трек набув більш теплого звучання за рахунок живих інструментів», – розповідають учасники дуету.

За словами музикантів, «люди все менше помічають суть творчості, котру несли ті, хто пішов з життя завчасно».

«Сумнозвісний “Клуб 27” сьогодні – метакультурний міф, котрий сприймають як дещо фатальне і містичне. Мені здається, що за цим шлейфом люди все менше помічають суть творчості, котру несли ті, хто пішов з життя завчасно. Легенд рок-н-ролу канонізують за їхній спосіб життя, а не за музику. Наша пісня “27” – це не реквієм, а життєствердний госпел, у якому музика перемагає смерть», – зауважує фронтмен гурту Антон Кістрін.

Пісня «27»:

Також цей сингл Кімнати Гретхен доступний на стрімінгових майданчиках Apple Music та Google Play.

Додамо, що «Клуб 27» – збірне поняття про музикантів, що зробили великий внесок у розвиток світової рок- і блюз-музики та померли у віці 27 років. Наразі до цього клубу входять: Роберт Джонсон (Robert Johnson), Браян Джонс (Brian Jones), Джимі Гендрікс (Jimi Hendrix), Дженіс Джоплін (Janis Joplin), Джим Моррісон (Jim Morrison), Курт Кобейн (Kurt Cobain) та Емі Вайнгаус (Amy Winehouse).

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року гурт Кімната Гретхен презентував нову пісню «Впритул» та кліп на неї.


 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби MVUA