Кімната Гретхен представили live-відео на свій хіт «Блек Фрайдей»

Дніпровський індігурт зафільмував свій «обов'язковий концертний бенгер».
Кімната Гретхен Блек Фрайдей наживо Мотобрат
Фото: скриншот з відео.

Дніпряни Кімната Гретхен презентували live-відео на одну з улюблених пісень відвідувачів їхніх концертів – «Блек Фрайдей». Зйомки відбулися на минулорічному фестивалі «Мотобрат».

«”Блек Фрайдей” – обов’язковий концертний номер на усіх живих виступах гурту, відколи ця пісня з’явилась у нашому репертуарі. Тут є і частина, котру можна співати хором, і ритм, щоб тупцяти ніжкою, і грув, щоб качати голівонькою. А найголовніше – прекрасне гітарне соло від Сашка (Олександр Алексєєв – гітарист та клавішник гурту, на фото. – Прим. ред.), як зайве нагадування, що ми все таки – рок-група», – коментує фронтмен гурту Антон Кістрін.

Операторами виступили Катя Шеремета та Родіон Максименко. За монтаж та пост-продакшн відповідав Іван Романенко.

Нагадаємо, що пісня «Блек Фрайдей» стала частиною альбому «Теорія Неймовірності», який побачив світ у березні 2015 року.

«Пісні химерних часів про зло і добро, страхи і любов, злочинців і героїв, зневіру і світло – на перетині епох», – охарактеризували платівку музиканти.

Цифрова копія «Наукового Атеїзму» доступна Apple Music, Google Play, Deezer та Amazon.

Також хочемо згадати про чудовий кавер пісні «Над Морем» авторства геніального Володимира Івасюка, який дніпряни презентували у Мережі до Дня народження митця – четвертого березня.

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button