Кімната Гретхен готуються представити кліп на свою «кіношну» пісню

Наразі інді-дует з Дніпра представив тизер майбутнього виднограю.
Кімната Гретхен Джармуш Роман Скрипник відео кліп Теорія Неймовірності
Фото: скриншот з кліпу.

Гурт Кімната Гретхен незабаром представить новий відеокліп. Для екранізації колектив обрав одну з нових пісень зі свого нещодавно презентованого альбому «Теорія Неймовірності».

Відомо, що режисером майбутнього виднограю став Роман Скрипник.

За словами музикантів, він реалізував власне бачення знакової для них пісні.

«Герої стрічки опиняються у ситуації, коли жорстка антиутопічна реальність стає середовищем, сприятливим для культивації високих почуттів. Сюжет складається, як пазл, містить відсилки до культового світового кіно та резонує із сьогоденням», – йдеться у описі до відео.

Тизер кліпу «Джармуш»:

Нагадаємо, що екранізована пісня увійшла до п’ятого номерного лонгплею Кімнати Гретхен, який офіційно побачив світ 27 вересня та складається з десяти пісень.

«Ці 10 пісень складають концептуальну добірку з римованих історій про заперечення, гнів, торг, прийняття та зцілення ліричного героя», – прокоментували вихід платівки її творці.

Окрім нових композицій, до альбому також потрапила низка пісень, які були раніше випущені у якості синглів – «27», «Щастя», «Над Морем», «Впритул» та «Імбир».

«П’ятий альбом українського індігурту побачив світ у дуже непростий час і його автори будуть вдячні за будь-який фідбек, коментар, згадку, інформаційну підтримку. Дякуємо за ваш час, приділений нам, та за увагу до нашої творчості», – зазначають учасники Кімнати Гретхен.

З альбомом «Теорія Неймовірності» можна ознайомитись на Ютюб-каналі MVUA:

Також платівку можна послухати/скачати на усіх популярних онлайн-майданчиках за посиланням.

Нагадаємо, першого серпня Кімната Гретхен долучились до благодійного музичного проєкту, який присвячений 15-річному харківському патріотові Данилу Дідіку, що загинув під час мирної ходи у Харкові у 2015 році від уламків протипіхотної міни, закладеної проросійськими терористами.