Кімната Гретхен оприлюднили саундтрек до фільму «Я Люблю Тебе, Дніпро!»

Екранізована пісня стала першим студійним релізом дніпрян за майже півтора роки.

Учора, другого лютого, дніпровський інді-колектив Кімната Гретхен презентував нову пісню «Фібоначчі» разом із кліпом на неї.

«Навіть янголам-охоронцям потрібні янголи-охоронці – таким міг би бути слоган цієї відеороботи. Попри те, що в кадрі – Дніпро з незвичних ракурсів, а у відео прослідковуються алюзії на “Небо над Берліном” Віма Вендерса, сюжет пісні може відбуватись у кожному місті світу», – розповідає фронттмен колективу Антон Кістрін.

Композиція стала оригінальним саундтреком до фільму «Я Люблю Тебе, Дніпро!» режисерки Катерини Стрельченко.

Повідомляєтться, що у стрічці не були задіяні професійні актори, а головну роль, власне, як і у кліпі Кімнати Гретхен, виконала танцівниця і хореографка Аліса Барамідзе.

«Для офіційного відео ми використали кадри, котрі не увійшли до фінального монтажу фільму, але, завдяки операторській роботі та аерозйомці Дмитра Панкова, органічно доповнили трек», – додає Антон.

Кліп на пісню «Фібоначчі»:

Відзначимо, що це не вже не вперше при ерканізації своїх пісень Кімната Гретхен вдаються до алюзій на шедеври світового кінематографа чи літератури.

Так, два роки тому дніпряни презентували «короткометражну драму “Якщо Джармуш мав рацію”», яка по-суті є розлогим кліпом на їхню пісню «Джармуш».