Кімната Гретхен екранізували свою знакову пісню

Сюжет виднограю містить відсилки до культового світового кіно та резонує із сьогоденням.
Кімната Гретхен Джармуш відео кліп Роман Скрипник Теорія Неймовірності
Фото: скриншот з кліпу.

Дніпряни Кімната Гретхен зустріли зиму презентацією «короткометражної драми “Якщо Джармуш мав рацію”».

За словами музикантів, режисер Роман Скрипник реалізував власне бачення пісні «Джармуш», що стала частиною їхнього вересневого альбому «Теорія Неймовірності».

«Герої стрічки опиняються у ситуації, коли жорстка антиутопічна реальність стає середовищем, сприятливим для культивації високих почуттів. Сюжет складається, як пазл, містить відсилки до культового світового кіно та резонує із сьогоденням», – коментують виднограй його творці.

Кліп на пісню «Джармуш»:

Зазначимо, що екранізована пісня увійшла до п’ятого номерного лонгплею Кімнати Гретхен, який офіційно побачив світ 27 вересня та складається з десяти пісень.

«Ці 10 пісень складають концептуальну добірку з римованих історій про заперечення, гнів, торг, прийняття та зцілення ліричного героя», – прокоментували вихід платівки її творці.

Окрім нових композицій, до альбому також потрапила низка пісень, які були раніше випущені у якості синглів – «27», «Щастя», «Над Морем», «Впритул» та «Імбир».

«П’ятий альбом українського індігурту побачив світ у дуже непростий час і його автори будуть вдячні за будь-який фідбек, коментар, згадку, інформаційну підтримку. Дякуємо за ваш час, приділений нам, та за увагу до нашої творчості», – зазначають учасники Кімнати Гретхен.

З альбомом «Теорія Неймовірності» можна ознайомитись на Ютюб-каналі MVUA:

Також платівку можна послухати/скачати на усіх популярних онлайн-майданчиках за посиланням.

Нагадаємо, раніше Кімната Гретхен оприлюднили студійне відео створення святкової пісні в рамках різдвяно-новорічного проекту від MVUA.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button