Калуські інді-рокери The Jossers повідомили деталі дебютного лонгплею

The Jossers Unsupported Bravery Of Local Kids LP альбом анонс Сергій Воронов
Фото: надане прес-службою гурту

Гурт The Jossers (post-punk/neo-psychedelia) анонсував реліз дебютного альбому. Платівка матиме назву «Unsupported Bravery Of Local Kids» та міститиме десять композицій.

У прес-службі тріо повідомляють, що робота над дебютником розпочалась у серпні 2015 на київській студії звукозапису Sound Plant. Самі ж учасники The Jossers відзначають, що у порівнянні із попередніми релізами, альбом «Unsupported Bravery Of Local Kids» – крок у бік пост-панкових та неопсиходелічних традицій, а фундамент платівки грунтується на бекграунді ранніх Pixies та композиційно близький до арт-панкових та арт-рокових ідей західної сцени.

«Нам вдалось загнати себе у найбільш недосяжний кут кімнати та написати дебютний альбом. Так, для цього знадобилось багато часу, адже ми вирішили відійти від звичного для себе панк-року у більш стримані музичні поля. А це не справа одного дня. Однак, зараз ми раді оголосити, що «Unsupported Bravery Of Local Kids» нарешті побачить світ», – говорить лідер гурту, вокаліст і ударник Сергій Воронов.

Реліз «Unsupported Bravery Of Local Kids» відбудеться 12 вересня на більшості безкоштовних музичних платформ. Також альбом доступний для платного передзамовлення у магазині Google Play.

Тизер альбому:

Нагадаємо, наприкінці минулого року The Jossers випустили сингл «Moron», якому також знайшлося місце на альбомі.

Обкладинка та треклист «Unsupported Bravery Of Local Kids»:

The Jossers Unsupported Bravery Of Local Kids cover
01. Wardrobe-Shrine
02. What Is Wrong
03. Moron
04. Bronchitis (To Climb The Ladder)
05. The Interlude
06. Doublethink Is Nothing
07. Already Counted Numbers
08. Summary
09. This Is It
10. The Outrolude