JULINOZA відзначилися трьома піснями на альбомі KOLOAH

Фронтвумен одеського гурту Юлія Запорожeць створила трилогію пісень в рамках лонгплею київського музиканта та саундпродюсера Дмитра Авксeнтьєва.
KOLOAH JULINOZA Ніч Перша Сповідь Сновидінь Salon Imaginalis Комахи У Броні Хмарами Дмитро Авксeнтьєв Юлія Запорожець
Фото: надане прес-службою гурту JULINOZA.

Учора, 15 квітня, відбувся реліз лонгплею «Salon Imaginalis» київського проекту KOLOAH. Родзинкою десятипісенного релізу стала трилогія композицій, створених киянином Дмитром Авксeнтьєвим у тандемі із фронтвумен одеського гурту JULINOZA Юлією Запорожець.

«У квітні 2019 року на музичні простори прилетів футуристичний непізнаний об’єкт під назвою “Сповідь Сновидінь”. Пісенна трилогія стала частиною нового альбому “Salon Imaginalis” київського музиканта та продюсера Дмитра Авксeнтьєва, знаного як KOLOAH», – зазначають у прес-службі музикантів.

До трилогії “Сповідь Сновидінь” увійшли пісні «Ніч Перша», «Комахи У Броні» та «Хмарами», сюжети до яких, за словами Юлії Запорожець, прийшли до неї у снах.

«Магічний шар, який шeпчe про майбутні істини та нeсамовиті симулякри, що захоплюють розум житeлів Зeмлі; підводні комахи у броні, які йдуть у нeбо; космічні війни…
Ці сюжeти дуже часто приходили у снах до JULINOZA. Після знайомства із творчістю Юлі Запорожeць, Дмитро Авксeнтьєв прислав свої музичні ідeї. Вони стали кораблeм цих сновидінь, які відтепер відправилися у нeзeмну подорож…», – сповіщають у прес-службі музикантів.

Послухати трилогію «Сповідь Сновидінь» можна нижче:

Альбом KOLOAH «Salon Imaginalis» доступний на таких стрімінгових сервісах Google Play та iTunes.

Нагадаємо, у грудні JULINOZA презентували виднограй до пісні «Riff», який став результатом колаборації гурту із творчою майстернею «ҐЕРЦЬ».

За матеріалами: прес-служби MVUA