The Jossers відзначили річницю дебютного LP випуском його live-версії

Також платівка «Unsupported Bravery Of Local Gigs» містить кілька бонус-треків.
The Jossers Unsupported Bravery Of Local Gigs Unsupported Bravery Of Local Kids Сергій Воронов SoundPlant
Фото: надане прес-службою гурту

Калуське рок-тріо The Jossers представило лайв-версію свого дебютного лонгплею «Unsupported Bravery Of Local Kids». Новинка отримала співзвучну назву «Unsupported Bravery Of Local Gigs» та побачила світ сьогодні, 12 вересня, рівно через рік після виходу студійника.

«Минув рік після випуску нашого дебютного альбому “Unsupported Bravery Of Local Kids”. І щоб назавжди закрити цю тему, ми випускаємо його лайв-версію», – повідомив лідер The Jossers Сергій Воронов.

Окрім зіграних наживо десяти композицій оригінальної платівки до «Unsupported Bravery Of Local Gigs» потрапило також декілька бонус-треків: альтернативна версія хіт-сингла «Moron», кавер на пісню «I Love You All» вигаданого гурту The Soronprfbs, а також пісня «Babe» із першого міні-альбому The Jossers «T-Shit» (2014).

«Локальні концерти (local gigs) – це біда, яку ми всі заслужили. Проте нам вдалося з нею впоратися: тур у підтримку «Unsupported Bravery Of Local Kids” пройшов вельми успішно. Цей лайв-альбом присвячуємо усім, хто приходив на наші концерти у Львові, Тернополі, Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві. Ви були першими і останніми, хто почув реліз повністю, а ми прощаємося зі своїм дебютником та рухаємося далі. І це не всі новини цієї осені від The Jossers», – інтригує Воронов.

Повідомляється, що «Unsupported Bravery Of Local Gigs» було записано на київській студії SoundPlant 10 березня 2016 року на закритій презентації дебютного лонгплею. Ознайомитись із «концертником» можна на Бендкемпі The Jossers.

Також цифрову копію платівки можна придбати в Google Play та iTunes.

Нагадаємо, у лютому рок-тріо представило дебютний кліп сингл на пісню «Moron».

За матеріалами: матеріалами прес-служби гурту