Іванка Червінська представила кліп на витончений переспів народної пісні «Яка Я Си Красна»

Екранізована композиція стала частиною альбому «Покоси».

Українська етно-співачка Іванка Червінська та гурт Gypsy Lyre презентували шикарну відеороботу на пісню «Яка Я Си Красна».

Режисером кліпу став Олександр Господінов. Зйомки виднограю відбулися у Херсонській області.

«Дуже хотілося чимось вас порадувати перед літом. Тож сподіваюся, що вам відгукнеться у серці як пісня, так і вся любов, яку ми вкладали у її створення…», – прокоментувала співачка.

Кліп «Яка Я Си Красна»:

Екранізована композиція стала частиною альбому Іванки Червінської за участі гурту Gypsy Lyre, що має назву «Покоси». Платівка побачила світ наприкінці жовтня 2020 року, хоча спершу її випуск було заплановано на минулорічну весну, проте пандемія коронавірусу внесла корективи у плани музикантів.

«Альбом “Покоси” був готовий ще навесні, проте через пандемію нам довелося відкласти презентацію, саме тому знайомимо з ним слухачів зараз, у жовтні. Власне, альбом буде доступний для широкого загалу вже у цю п’ятницю, його можна буде звантажувати в мережі, а також слухати на нашому каналі в YouTube», – зазначила в коментарі для «Укрінформу» Червінська.

Основою платівки стали українські народні пісні, яким надав сучасного аранжування лідер гурту Gypsy Lyre Геннадій Бондар.

«Ми вважаємо, що з таким аранжуванням, осучасненим форматом народних пісень вдасться привернути до них більше молоді, зробити їх популярними серед молоді. Геннадію вдається дуже якісно підкреслити звучання народних пісень сучасними стилями, не здешевити їх, а зробити ще виразнішими», – наголосила співачка.

Загалом до альбому «Покоси» увійшло вісім пісень, а робота над ним тривала більше трьох років. Цифрова копію лонгплею доступна на Spotify та Apple Music.

Додамо, що у активі Іванки Червінської та гурту Gypsy Lyre є виднограй на титульну пісню з альбому.

Нагадаємо, що раніше Іванка Червінська переспівала хрестоматійний вірш Сидора Воробкевича «Рідна мова».

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button