Інді-співачка Jerry Heil презентувала дебютний ЕР «Де Мій Дім»

Реліз є симбіозом мрійливого меланхолійного інді-попу та витонченої електроніки.
Jerry Heil Де Мій Дім Яна Шемаєва Vidlik Records Ната Жижченко Євген Філатов
Фото: частина графічного оформлення релізу

Молода інді-співачка Jerry Heil (справжнє ім’я артистки Яна Шемаєва) випустила свій перший студійний міні-альбом. Реліз «Де Мій Дім» побачив світ на лейблі Vidlik Records.

Ната Жижченко, співзасновниця Vidlik Records: «Ми познайомились цього літа і вже з розмови я дізналась, що у Яни є і свої пісні. Я захотіла послухати їх. Яна показала демо-записи… і це було просто супер! Я давно не чула такої цікавої музики від молодих українських виконавців. Відчула, що це треба випустити на нашому лейблі Vidlik. Обговорюючи демо с Женею (Євген Філатов, другий співзасновник лейблу. – Прим. ред.), ми дійшли висновку, що тут не треба нічого кардинально міняти. З аранжуванням обійшлись дуже акуратно. Тому пісні звучать природньо та відверто».

До EP увійшло чотири композиції, у яких поєдналися мрійливий меланхолійний інді-поп та витончена електроніка.

Jerry Heil, мисткиня: «У моїх піснях – любов до електронної музики у поєднанні з теплим ставленням до української мови. Я б хотіла, щоб мій музичний проект дійсно відображав мене, тому у ньому є вже знайомі деяким слухачам елементі багатоголосся. Мною ж, до речі, і записані».

Прослухати дебютний студійник молодої виконавиці можна на її офіційному Саундклауді:

Також реліз доступний для купівлі у онлайн-магазинах iTunes та Google Play.

Зазначимо, Jerry Heil відома відеоблогерка, чиї кавер-версії хітів українських та світових зірок помітно вирізнялись серед різноманіття подібних відео на YouTube завдяки незвичному підходу до виконання.

Минулої зими Jerry Heil записала спільний трек із гуртом ARLETT, який отримав назву «Електрична Зима». Згодом тандем представив відео на цю композицію.

Один коментар “Інді-співачка Jerry Heil презентувала дебютний ЕР «Де Мій Дім»

  1. Наталка була стовідсотково права!!!
    Творчість цієї дівчинини – це просто БОМБА, яка вибухає барвами веселки!
    Я в захваті ))
    Прокрутіть ці пісні по радіо! (с)

Comments are closed.