Інді-гурт Vinok презентував сингл «Soul Of A Soldier»

На створення цієї пісні музикантів надихнули люди, які «воюють за незалежність, свободу, справедливість».

Інді-гурт Vinok, створений екс-учасниками українсько-американсько-французького інді-проекту Sphingidae Іллею та Наталі Тимченками, розжився новим синглом.

Друга студійна аудіоробота колективу побачила світ 11 листопада і отримала назву «Soul Of A Soldier». У роботі над анонсованим у жовтні синглом музикантам допомагав Пол Уолтон (Paul “P-Dub” Walton), відомий своєю співпрацею із Мадонною, Ріанною, Бйорк, U2 та іншими зірками першого ешелону.

Як розповіли у коментарі MusicInUA учасники гурту, їхня нова пісня «була натхненна тими, хто воює за незалежність, свободу, справедливість і тими, хто шукає правду».

«”Soul Of A Soldier” – це шана тим, хто жертвує для інших, але так часто залишається забутим і непомітним. Ми вклали багато часу та поту у цю пісню, та сподіваємося, що ви отримаєте насолоду від її прослуховування, так само, як ми насолоджувалися процесом її створення!», – додали музиканти.

Свій свіжий доробок митці супроводили нехитрою візуалізацією.

Лірик-відео «Soul Of A Soldier»:

Нагадаємо, що реліз дебютної аудіороботи Vinok відбувся сьомого червня. Композиція «Victory» була записана музикантами у Лос-Анджелесі.

Самі ж митці наголосили, що хоча їхня перша пісня і була записана у Сполучених Штатах Америки, але «натхнення для неї вони знайшли в Україні».

Додамо, що учасники дуету вкотре закликали усіх бажаючих підписуватися на їхню e-mail-розсилку, аби першими отримувати різні ексклюзивні матеріали.

Зазначимо, що кілька днів тому ONUKA представили музичний антивоєнний маніфест. Пісня «Guns Don’t Shoot» стала другим синглом з майбутнього другого студійного альбому етно-електронщиків.