Інді-гурт Ульмо Три презентував новий міні-альбом

Фронтмен колективу каже, що ця платівка є чимось середнім між дебютним альбомом його формації та одним із лонгплеїв гурту Без Обмежень.

Днями екс-фронтмен київського гурту YouCrane Костянтин Шелудько презентував другий студійний реліз свого нового проекту Ульмо Три. Платівка отримала назву «ULMOTREEEP» і вмістила у собі п’ять треків.

Костянтин Шелудько, лідер Ульмо Три: «Оскільки навесні було випущено дебютний лонгплей, мені було від чого відштовхуватися, тому хотілося якнайшвидше випустити щось нове. А формат ЕР якраз і цікавий тим, що на його створення потрібно не так багато часу, як на альбом».

За словами музиканта, під час роботи наз платівкою він продовжував співпрацювати з «кількома чудовими артистами й іноді бачився з тими, з ким робив музику раніше».

«Ми чудово спілкувалися з Сергієм Танчинцем з Без Обмежень – перетиналися на кількох літніх фестах на заході. Коли вони виконували на біс “Без Неї Ніяк”, яку ми разом продюсували, я радів і пишався, що причетний до чогось такого значущого і ще усвідомив, що той трек – щось середнє між першим альбомом Ульмо Три та “5 Хвилин” Без Обмежень», – говорить Костянтин.

Артист зізнається: саме літо й друзі-музиканти надихнули його на створення «чогось більш яскравого і відкритого у плані звуку, ніж попередній альбом».

«Концепція “ULMOTREEEP” була створити пісні з демо-джемів. Тобто, у момент написання пісні одразу ж робити її “сиру” демо-версію на комп’ютері, швидко набити якісь прості барабани, записати в “дубль-максимум-два” баси, гітару і клавішні, і якийсь вокал на “марсіанському”. Витратити на це годину, відірватися і отримати задоволення. А потім за тиждень-інший повернутися до зробленого і спробувати підвести до якогось більш-менш чіткого вигляду, почати зводити-редагувати і писати текст. Напевно, саме тому якісь приспіви є лише у двох треках – “Це Тобі” і “Тонкий Світ”. До речі, у піснях “Personal Jesus” Depeche Mode та “День Народження” ВВ їх теж немає, там все як приспів», – розповідає митець.

Прослухати міні-альбом «ULMOTREEEP» можна на офіційному Саундклауді проекту:

Додамо, що напередодні виходу міні-альбому гурт Ульмо Три презентував відео на композицію «Усі В Гори! (Не Диско Хіт)». Режисером виднограю став Роман Івасик.

Відеокліп «Усі В Гори! (Не Диско Хіт)»:

Нині Костянтин Шелудько має намір трансформувати Ульмо Три, де він на сьогодні є одноосібним учасником, у дует або тріо. Також у планах артиста жива презентація пісень із наявних двох релізів.

Нагадаємо, однойменний повноформатник Ulmo Tree побачив світ наприкінці березня цього року.