Інді-гурт Останній Притулок представив другий сингл «Шукачі Пригод»

Музиканти називають свою нову аудіороботу «сонячною».
Останній Притулок Шукачі Пригод сингл Костянтин Шепеленко Лесик Omodada
Ілюстрація: частина графічного оформлення синглу

Гурт Останній Притулок, який веде свою офіційну історію із першого січня поточногу року, презентував нову аудіороботу. Нею стала композиція із промовистою назвою «Шукачі Пригод», яка, за словами музикантів, якнайкраще підходить для випуску саме весною.

«Шукачі пригод – ті, хто знайшли ключ до життя. Одначе, у кожного такий ключ свій. Часто він зроблений із нестійкого матеріалу. А нерідко – хтось жорстоко міняє замок…
Ми знаємо, що наявність такого ключика життєво необхідна. Саме це розуміння надихнуло нас написати історію про шукачів пригод», – прокоментували появу нового синглу учасники Останнього Притулку.

Додамо, що у записі композиції музикантам допоміг Костянтин Шепеленко (ударні) та Лесик Omodada (аранжування та мастеринг).

Сингл «Шукачі Пригод».

Про свій колектив учасники дуету Останній Притулок говорять так: «Гурт складаєтсья із двох колишніх однокласників, які на цей момент живуть в різних містах – Харкові та Києві – але діляться своїми музичними думками і ідеями через інтернет, для того, щоб час від часу записувати разом пісні і ділитись ними в інтернеті – із друзями і світом».

Зазначимо, дебютним синглом гурту Останній Притулок стала тематична композиція «Різдвяна», яка була презентована широкому загалу шостого січня.